SAMOCHÓD ZASTĘPCZY BYDGOSZCZ

Zwracamy się do osób, które wskutek wypadku samochodowego lub kolizji drogowej zostały pozbawione możliwości poruszania się swoim samochodem. Jeśli Wasze auto z winy innego kierowcy zostało uszkodzone i wymaga napraw, to należy się Wam bezdyskusyjnie auto zastępcze Bydgoszcz z OC sprawcy.

Proponujemy Państwu samochód zastępczy na bardzo dogodnych warunkach. Wynajem odbywa się bezgotówkowo więc nie muszą Państwo przeznaczać na niego żadnych pieniędzy – my rozliczamy się z ubezpieczycielem. Z samochodu zastępczego w myśl prawa można korzystać aż do czasu zakończenia naprawy swojego pojazdu lub do wypłaty przez ubezpieczyciela odszkodowania (na zakup nowego auta, jeśli szkoda została zakwalifikowana jako całkowita). Zapewne nasuwa Ci się pytanie dlaczego warto skorzystać z naszej oferty i wybrać auto zastępcze Bydgoszcz od REV Finance?

Wariant wynajmu auta zastępczego całkowicie zabezpieczający klienta

Towarzystwa ubezpieczeniowe zwykle gdy zgłaszamy szkody nie wspominają o tym, że jest możliwość skorzystania z auta zastępczego z OC sprawcy. Mimo, że kilka towarzystw regularnie informuje o takiej możliwości poszkodowanego, to zdarzają się sytuacje że klient otrzymuje auto zastępcze Bydgoszcz o niższym standardzie niż jego uszkodzony samochód. Można też napotkać na inne ograniczenia np. udostępnienie klientowi auta zastępczego lecz ze ściśle określonym terminem jego oddania. Oznacza to dla klienta wypożyczenie auta na czas określony, na tzw. *technologiczny czas naprawy*, gdzie nie uwzględnia się opóźnień związanych z rożnymi czynnikami, jak termin przyjazdu rzeczoznawcy, jak nieposiadanie przez warsztat odpowiednich części na stanie, czy zgromadzenie pełnej dokumentacji szkody. Technologiczny czas naprawy w polskich standardach jest pojęciem o abstrakcyjnym znaczeniu i na jego podstawie większość wynajmów kończy się zazwyczaj przed rozpoczęciem faktycznej naprawy.

My proponujemy Państwu coś więcej

 • Auto zastępcze w 100% bezgotówkowe, całkowicie nieodpłatne, ponieważ z towarzystwem ubezpieczeniowym sprawcy rozliczamy się my i nawet w przypadku, gdy ubezpieczyciel nie rozliczy się z nami TY nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami! Na Twoje życzenie wystawimy Ci osobny certyfikat o braku ryzyka finansowego (choć wynika to z naszej umowy wynajmu).
 • Auto zastępcze Bydgoszcz, otrzymujecie na całkowity czas trwania naprawy, a jeśli rzecz dotyczy szkody całkowitej – do momentu wypłaty odszkodowania, macie gwarancje że nie odbierzemy Wam auta przed zakończeniem naprawy Waszego pojazdu.
 • Proponujemy samochód zastępczy Bydgoszcz o tej samej lub wyższej klasy jak Państwa pojazd.
 • Podstawienie i odebranie samochodu w dowolnym miejscu w kraju (bez opłat dodatkowych).
 • Nie wymagamy kaucji i limitu kilometrów.
 • Zapewniamy obsługę szkód we wszystkich krajowych towarzystwach ubezpieczeniowych, a także:
 • – obsługę szkód z zagranicznymi zakładami ubezpieczeń i szkód, które kwalifikują się do wypłaty odszkodowania przez UFG (jeśli sprawca wypadku nie ma ważnego OC),

  – uzupełnienie wynajmu, jeśli już miałeś auto zastępcze od ubezpieczyciela, jednak przedwcześnie zostało Ci odebrane,

  – nasza oferta obejmuje wszystkie typy pojazdów od motocykli, przez samochody osobowe, po tiry i samochody dostawcze.

 • Nasze auta są maksymalnie 5 letnie, posiadają autocasco i assistance, są czyste i zatankowane do pełna.
 • Gwarantujemy bezgotówkowe rozliczenie szkody.

Załatwianie wszelkich formalności i kwestii spornych należy do nas, bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Na Państwa życzenie wystawiamy certyfikat o bezgotówkowym (bezpłatnym) wynajmie auta zastępczego. W przypadku nierozliczenia z ubezpieczycielem, to my opłacamy wszystkie koszty.

Ponadto pomagamy naszym klientom w zgłaszaniu i likwidacji szkody, bierzemy na siebie kontakt z Towarzystwem Ubezpieczeń (aby nie doszło do sytuacji zawarcia niekorzystnych umów z konsultantem telefonicznie, co może skomplikować i zablokować dalsze dochodzenie roszczeń).

Pomagamy również w odholowaniu pojazdu bezgotówkowo do warsztatu napraw lub do miejsca zamieszkania klienta.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Pracujemy przez całą dobę!

REV Finance – Auto zastępcze Bydgoszcz / okolice / cały kraj